Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je modrá?

27.04.2021 Heini Freitag heini@freitag.de

Je smutne, ze ani skoro po 4 letech od dotazu predrecnika s nazvem "ElRa" se nikdo nevyjadril na dotaz, jak je to s platbou a podminkou ukladani odpadu pro majitele rekreacnich objektu v katastru Borovnice. Tuto informaci bohuzel ani nelze nalezt na webovych strankch obce. Mohu mit u chaty popelnici? Jak bude vyvazena? Kolik za to zaplatim? Nic. Zadna informace na webu. Je to smutna vizitka vedeni obce.

17.08.2017 ElRa el@ra.cz http://www.xxx.cz

Dobry den. Chystame se koupit ve vasi obci rekreacni objekt. jak je to prosim s platbou za odpad ve vasi obci? Kolik se plati? Do kdy a kam? Uvedene informace jsem na webu Borovnice nenasel. Dekuji moc za poskytnute informace. ElRa

27.11.2013 Franta fkral@volny.cz http://web.quick.cz/fkral

Nevím kde byla původní osady ale mám chatu v Borovnici od silnice na Střížov k mostku přes potok původní majitel Antonín Vostl Bylo tam původně koupaliště dnes již zavezeno chata postavena v r. 1975 nevím tedy je-li to předmětem vašeho zájmu

04.06.2013 Martin Pokorný jezekkytara@centrum.cz

Dobrý den, je možné se něco dovědět o trampské osadě T.O.YUKATAN která se vyskytovala na Borovnickém potoku v roce 1933-35. osadníci: Josef Bambula (můj děda), Josef Pejcl, M. Popová, Bláha, Heda. Děkuji za odpověď nebo kontakt na osadu.